Choď na obsah Choď na menu
 


 

 

Pútove oslavy

26. 7 .2008 Na Štefultove sa začali Púťove oslavy Sv. omšov pri kríži Sv. Anny, začala sa procesiou od kostola ku krížu Sv. Anny, nasledovala omša ktorú celebroval brat Norbert, pričom kázeň mal brat Miloš. Na omši boli prítomný hasiči zo zástavov, nechýbali skauti zo zástavov a samozrejme baníci v uniformách. Po omši sa uskutočnil piknik.

Zároveň na inom mieste sa začal Púťový deň, ktorý zorganizoval ŠK Štefultov. Na ihrisku pri  kultúrnom dome sa uskutočnili rôzne športové hry a jazdy na koňoch. Vo večerných hodinách sa začal Tekvicový bál s hudobnou skupinou Jewel. Bola to perfektná zábava s bohatou tombolou.

 FOTO

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Medzinárodný deň detí.

31.mája 2008 sa na Suchom tajchu v Štefultove konali oslavy dňa sviatku detí. Za krásneho počasia sa tu zišlo ohromné množstvo detí s rodičmi, aby sa zapojili do rôznych súťaží. Organizátori OZ Salamandra, Športový klub Štefultov, SDKU-DS a Smer im pripravili,  skutočne krásny deň kde nebola núdza o zábavu a šport!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. mája 2008 v areáli Kultúrneho domu bol založený "Športový klub v Štefultove", pri tejto príležitosti primátor mesta Mgr. Pavol Balžanka zapálil vatru. 

 

Obrázok

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.